وبلاگ

 • خانه
 • وبلاگ
 • آب پاستا طلای مایع است، آن را دور نریزید
 • آب پاستا طلای مایع است، آن را دور نریزید

  آب پاستا طلای مایع است، آن را دور نریزید


  آب پاستا طلای مایع است، آن را دور نریزید

  استفاده از آب پاستا در دستور پخت انواع پاستا اهمیت بسیاری دارد. بله همان آب به ظاهر کثیف و کدر که از آب آبکش کردن پاستا باقی می‌‌ماند. همان مایعی که نباید بلافاصله در سینک ظرف‌شویی ریخته شود. دلیل با ارزش بودن این مایع این است که این مایع می‌تواند به شما در در تهیه یک سس فوق‌العاده برای پاستا کمک کند.

  اما چرا آب پاستا برای تهیه سس پاستا مفید است؟ آب پاستا به نظر کدر است، اما این مایع پر از نمک و ذرات ریز پاستا است که در آن به جا مانده است، و زمانی که مقداری از این مایع را به سس خود اضافه کنید، به دلیل داشتن خواص امولسیون کنندگی، به چربی‌های داغ مانند روغن زیتون، کره، یا هر نوع دیگری از چربی اضافه شود، با آن به خوبی ترکیب می‌شود و سس پاستا را به سسی یکدست و روان تبدیل می‌کند. فقط کافی است که پاستای خود را به ظرف دیگری منتقل کنید و از مقداری از آب پاستای موجود در ظرف خود برای تهیه سس خود استفاده کنید. استفاده از آب پاستا به راحتی می‌تواند پاستا‌ی شما را از یک پاستا‌ی خانگی ساده به پاستایی که فقط در بهترین رستوران‌های ایتالیایی می‌توانید میل کنید تبدیل کند. به عنوان مثال هیچ وقت نباید به پاستا‌ی آلفردو خامه اضافه کنید و حالت خامه‌ای سس آن از همین روش به دست می‌آید.

  حالا که این راز مهم را می‌دانید، زمان آن است که دست به کار شوید و پاستایی با سسی عالی برای خود، خانواده و یا دوستانتان آماده کنید. یک پاستا‌ی خوب می‌تواند در ساخت پل‌های ارتباطی بین شما و دوستان و آشنایان کمک کند و ممکن است که دفعه بعدی که شما را ملاقات می‌کنیم شما در حال اداره کردن رستوران ایتالیایی خود باشید و برای پیدا کردن جا در چنین رستورانی نیاز به رزرو داشته باشیم.

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود

موردی برای نمایش یافت نشد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید