وبلاگ

 • خانه
 • وبلاگ
 • مک حامی عقاب آسیا در بازی خیرخواهانه ستارگان جهان
 • مک حامی عقاب آسیا در بازی خیرخواهانه ستارگان جهان

  مک حامی عقاب آسیا در بازی خیرخواهانه ستارگان جهان

  چه چیزی جذاب‌تر از یک جا جمع شدن ستاره‌های فوتبالی ایران و جهان و چه چیزی بهتر از این که همۀ این بازیکنان افسانه‌ای با یک نیت خوب و انسان‌دوستانه دور هم جمع شده باشند؟

  ورزشگاه آزادی شاید به خواب هم نمی‌دید که روز ششم شهریور امسال میزبان این همه چهره برتر و انرژی مثبت باشد. اما با هم‌دلی بازیکنان و تلاش جهانی، این رویا به حقیقت پیوست و کمپین همسفره برای حمایت از طرح رفع سوء تغذیۀ کودکان نیازمند زیر شش سال جان دوباره‌ای گرفت. این شاید یکی از معدود بازی‌های فوتبالی بود که اتفاقات بیرون از زمینش مهمتر از نتیجه و جریان بازی به نظر می‌رسید. حتی تمرینات قبل از بازی هم از حواشی جالب خالی نبود. بازیکنان پیراهن‌های جامعۀ حمایت از بیماران ام‌اس ایران را به تن داشتند و با چهره‌هایی خندان تمرین می‌کردند.

  مک حامی احمدرضا عابدزاده

  روز مسابقه، نام‌های آشنا که گذر زمان چهره و قدرت بدنی‌شان را زیر و رو کرده بود، سعی کردند بازی بانشاطی را از خود به نمایش بگذراند. لوئیز فیگو، روبرتو کارلوس، فابیو کاناوارو، فرناندو هیرو، بودو اینگر، فرناندو کوتو، یاری لیتمانن، ویتور بایا، میشل سالگادو و دوایت یورک جمعی از ستاره‌های جهان بودند و از این سو احمدرضا عابدزاده، یحیی گل محمدی، جواد زرینچه، علیرضا نیک بخت، مهدی هاشمی نسب، جواد نکونام، کریم باقری، حمید استیلی، علی کریمی، فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی برای ایران به میدان رفتند. از نکات جالب بازی، حضور عادل فردوسی‌پور در زمین بود که در دقایق پایانی جای کریم باقری را گرفت.

  احمدرضا عابدزاده که یادآور سال‌های خوش فوتبال ایران است با اینکه از روزهای اوجش فاصله داشت، حتی یک لحظه هم برای شرکت در این بازی تردید به دلش راه نداد. «ماکارونی مک» هم که قبلا چندین بار در برنامه‌های خیرخواهانۀ مشابهی حضور داشته است، این بار هم حمایت خود را از این مسابقه و احمدرضا عابدزاده نشان داد. عابدزاده با پیراهن شمارۀ یک «مک پاستا» در چارچوب دروازۀ ستاره‌های ایران، مقابل بازیکنانی ایستاد که روزی مهاجمین تراز اول دنیا بودند و هیچ دروازه‌بانی از شوت‌های سنگین‌شان آسایش نداشت.

  مک حامی احمدرضا عابدزاده

  خلاصه اینکه بازی روز ششم شهریور ماه فقط یک بازی فوتبال معمولی نبود. فارغ از نتیجه و گل‌های زیبای روبرتو کارلوس، لوئیز فیگو و پائولتا، همه در این بازی برنده بودند و به بهانۀ فوتبال و به اندازۀ خودشان تلاش کردند دستی را بگیرند و دنیا را به جایی بهتر برای نیازمندان تبدیل کنند. بعد از انجام بازی هم لوئیز فیگو و فابیو کاناوارو در صفحات رسمی اینستاگرام خود از ایران بابت برگزاری این دیدار خیرخواهانه تشکر کردند.

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود

موردی برای نمایش وجود ندارد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

۱
نظر ثبت شده است نظر دهید
 • Gravatar image
  س.ع.ر.ح.م.ص
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷

  دست «ماکارونی مک» درد نکنه به خاطر همراهی در به وجود آوردن این «احساس خوب»

  2 پاسخ
نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید