وبلاگ

 • خانه
 • وبلاگ
 • گران ترین پاستای جهان در رستورانی در نیویورک
 • گران ترین پاستای جهان در رستورانی در نیویورک

  گران ترین پاستای جهان در رستورانی در نیویورک


  گران ترین پاستای جهان در رستورانی در نیویورک

  رستورانی در نیویورک شروع به گران ترین پاستای جهان با قیمت 2013 دلاری (1254 یورویی) کرده است. رستوران BiCE که در منطقه منهتن نیویورک قرار دارد پاستای تگلیولینی به همراه 900 گرم خرچنگ تازه و 30 گرم قارچ ترافل در منوی خود دارد که قیمت آن 2013 دلار است و انتظار می‌رود فروش خوبی نیز داشته باشد.

  راجع به طعم این غذا از سرآشپز سیلوریو چاوز می‌شنویم: این غذا خیلی سریع در دهان شما آب می‌شود؛ خرچنگ آن بسیار تازه است و تمامی طعم‌های موجود در آن به بهترین نحو ممکن با یکدیگر ترکیب شده‌اند... . زمانی که به طعم آن فکر می‌کنم دهانم به آب می‌افتد، این غذا واقعاً خوشمزه است.

  این سرآشپز مکزیکی می‌گوید که نکته دیگری که این غذا را خاص می‌کند این است که این پاستا در ظرف با روکش طلای طراحی‌شده توسط Versace سرو می‌شود.

  همچنین مشتریان می‌توانند این ظرف را که حاوی امضای Gianni Versace و لوگوی رستوران BiCE است بعد از سرو غذا با خود ببرند.

  Versace که طرفدار رستوران BiCE بود 7 ماه قبل مرگش به این رستوران پیشنهاد تولید سری محدودی ظروف چینی با طراحی خود را داده بود. با وجود اینکه در آغاز 800 عدد از این ظروف ساخته شد درحال حاضر فقط 45 عدد از این ظروف باقی مانده است.

  به همراه گران ترین پاستای جهان مقداری ماهی مرکب، گوشت گوساله و موس شکلاتی نیز سرو می‌شود. همچنین هزینه 2013 دلاری این پاستای خوشمزه شامل پاداش نیز می‌شود.

  رستوران BiCE ساگرد 25 سالگی خود را در پاییز گذشته جشن گرفت. همچنین این رستوران به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا شعبات دیگری در روسیه، اوکراین، آذربایجان، شمال آفریقا، عربستان سعودی، پاکستان، هند، چین و انگلستان نیز تأسیس کند.

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود

موردی برای نمایش یافت نشد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید