وبلاگ

 • سرآشپز جولیانو هازان

  سرآشپز جولیانو هازان


  نبوغ توام با اصالت

  سرآشپزهایی وجود دارند که به خاطر نبوغ بالا در آشپزی معروف هستند. یکی از این سرآشپزهای نابغه جولیانو هازان است. جولیانو عشق عمیقی به غذا دارد، غذاهایی ساده با طعمی باورنکردنی. او با استفاده از مهارت‌های ویژه خود، آشپزی را تبدیل به هنری گرم، صمیمی و شاد کرده است.

  جولیانو هازان در آمریکا به دنیا آمد ولی سال‌های زیادی از کودکی خود را در ایتالیا سپری کرد. در حالی که بیشتر نوجوان‌ها سعی می‌کنند مسیر زندگی‌شان از والدین‌شان متفاوت باشد، جولیانو هازان پا در مسیر مادرش مارسلا هازان گذاشت که لقب مادربزرگ آشپزی ایتالیایی را دارد.

  جولیانو از 17 سالگی به عنوان دستیار مادرش در مدرسه آشپزی کلاسیک ایتالیایی شروع به کار کرد و تلاش کرد تا در ایجاد طعم‌های ساده و اصیل آشپزی ایتالیایی استاد شود. آشپزی او ترکیبی از دنیای جدید و قدیم است که به خوبی در هم تنیده شده‌اند و در عین حال اصالت و حال و هوای خود را حفظ کرده‌اند. سی سال بعد، جولیانو تبدیل شد به استاد و نوآور آشپزی ایتالیایی.

  در زمینه پخت پاستا، جولیانو حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. کتاب "پاستای سی دقیقه‌ای" او شامل دستورپخت 100 پاستای سریع و ساده است. در این کتاب نشان می‌دهد که چگونه می‌توان بدون صرف کردن ساعت‌ها وقت در آشپزخانه غذایی با روح ایتالیایی را آماده کرد.

  در سال 2000، جولیانو و همسرش لائل مدرسه آشپزی خودشان را تاسیس کردند که در آن طی دوره‌های کوتاه مدت طعم واقعی غذاهای ایتالیایی را آموزش می‌دهند. 

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود
 • چرا بعد از پخت پاستا نباید روی آن آب سرد بریزیم؟

  وقتی پاستا پخت، فقط آب موجود در قابلمه را خالی کنید و هرگز روی پاستا آب نریزید! آن لایه فوق‌العاده نشاسته که روی پاستا تشکیل می‌شود، از چسبیدن سس خوشمزه شما به پاستاها جلوگیری می‌کند. فقط زمانی روی پاستای پخته آب بریزید که بخواهید از آن در یک غذای سرد استفاده کنید.

موردی برای نمایش یافت نشد.

نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید