وبلاگ

 • طرز تهیه ماکارونی با مایکروفر

  طرز تهیه ماکارونی با مایکروفر


  طرز تهیه ماکارونی با مایکروفر

  تهیه ماکارونی با مایکروفر کار بسیار ساده‌ای است. فقط کافی است تا آب را به پاستای خود اضافه کنید، آن را در مایکروفر قرار دهید و در آخر سس موردعلاقه خود را به آن اضافه کنید.

  این دستورالعمل برای افرادی که تجربه زیادی در زمینه آشپزی ندارند، علاقه زیادی به این کار ندارند یا می‌خواهند به روشی بسیار ساده برای خود پاستا درست کنند و حوصله این کار را ندارند بسیار کاربردی است. فقط کافی است تا 3 تا 4 دقیقه به زمانی که برای پخت پاستا پیشنهاد شده اضافه کنید و آن را در مایکروفر قرار دهید؛ دلیل این کار این است که در حالت عادی پاستا را به آب جوش اضافه می‌کنیم؛ اما در این دستورالعمل باید آب را در مایکروفر به جوش برسانیم.

  مراحل تهیه ماکارونی با مایکروفر

   مرحله اول. ظرفی غیر فلزی که در مقابل گرما هم مقاوم باشد تهیه کنید و در آن هرمقدار پاستایی که می‌خواهید اضافه کنید. سپس به ظرف خود آب اضافه کنید. سطح آبی که اضافه می‌کنید باید حدود 5 سانتی‌متر بالاتر از سطح پاستا‌ باشد. همچنین توجه د اشته باشید که پاستا بعد از پخت افزایش حجم می‌دهد پس به مقدار کافی آب اضافه کنید و نگران آب اضافی هم نباشید، چرا که اگر آب زیادی اضافه کرده باشید می‌توانید پس از پختن آن را آبکش کنید.

  مرحله دوم. ظرف خود را در یک بشقاب قرار دهید تا اگر آب سرریز کرد درون بشقاب بریزد. زمان پیشنهادی برای پخت پاستا را از پشت بسته آن بخوانید و 3 تا 4 دقیقه به آن اضافه کنید. وقتی این زمان به پایان رسید پاستای خود را چک کنید تا کاملاً نرم شده باشد. اگر پاستا نرم شده بود آن را آبکش کنید و اگر هنوز کاملاً نرم نشده بود، چند دقیقه دیگر آن را در مایکروفر قرار دهید.

  مرحله سوم. حالا پاستای خود را در ظرفی که می‌خواهید بریزید، سس موردعلاقه خود را به آن اضافه کنید و از خوردن

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود

موردی برای نمایش یافت نشد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید