وبلاگ

 • نیکو رومیتو

  نیکو رومیتو


  عشق و اشتیاق به ریشه‌ها

  نیکو رومیتو تمام دستورپخت‌های قدیمی و فراموش شدۀ کشورش را احیا کرده و با خلاقیت و نوآوری دوباره عرضه‌شان می‌کند. حالا هر کسی دنبال یک غذای سنتی فراموش‌شده می‌گردد اولین جایی که به ذهنش می‌رسد رستوران «آبروزو» رومیتو است. او آشپزی را به همراه خواهرش برای هتلی شروع کرده که سال 1996 رستوران شده است. دو سال بعد از این اتفاق، با تلاش‌های نیکو این رستوران به یکی از رویایی‌ترین رستوران‌های ایتالیا تبدیل می‌شود.

  در مورد نیکو همه عقیده دارند که کمی خجالتی، فروتن و بسیار صبور است و چیزی که آشپزی و کارش را خاص و دوست داشتنی می‌کند توجه‌اش به ریشه‌ها و عشقش به سرزمینش است. نیکو دوست دارد با سبزیجات مختلف رنگ پاستا را تغییر بدهد. 

   

  دستور نیکو رومیتو برای تهیۀ پاستای رنگ شده با سبزیجات:

  یک و نیم لیوان آب سبزیجات تازه مثل هویج، ، کرفس، جعفری، اسفناج، چغندر و ... را در ظرف بزرگی بجوشانید. در ظرفی دیگر پاستای خام را برای دو دقیقه در آب جوش قرار بدهید و بعد از آبکشی آن را به آب سبزیجات در حال جوشیدن اضافه کنید. با این کار می‌توانید رنگ سبزیجات را به خورد پاستایتان بدهید. یک راه دیگر برای رنگ کردن پاستا هم اضافه کردن سرکۀ بالزامیک است که رنگ پاستا را زرشکی می‌کند.

 • گالری
 • پرسش متداول
 • دانلود

موردی برای نمایش یافت نشد.

موردی برای نمایش یافت نشد.

نظر خود را در این باره ثبت کنید
alt
موارد را دوباره بررسی نمایید